ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

14–23 жовтня – навчальна програма "ШІ молодь", організована "Фільтром" та ЦЕДЕМ

03.10.2024, 12:51

14–23 жовтня відбудеться навчальна програма “ШІ молодь”, яку проводять команда “Фільтра” спільно з Центром демократії та верховенства права.

Програма триватиме в онлайн-форматі на платформі Zoom. 

Вік учасників – від 18 до 25 років.

Програма передбачає:

  • П'ять лекцій з провідними експертами в галузі штучного інтелекту. Кожна лекція триватиме до 120 хвилин, включно з теоретичним блоком та воркшопом. Учасники зможуть застосувати здобуті знання на практиці.
  • Командну роботу над проєктом. Учасники будуть поділені на команди по чотири людини (усього 18 команд). Разом вони розроблять концепцію власного проєкту, спрямованого на просування медіа- та ШІ-грамотності у своїх спільнотах.
Фото – колаж Національного проєкту з медіаграмотності Міністерства культури та стратегічних комунікацій України Фільтр

Приклади можливих проєктів:

  • Інформаційна кампанія з ШІ-грамотності в громаді.
  • Онлайн-воркшоп з медіаграмотності для учнів 9–11 класів.
  • Відеосюжет про штучний інтелект для поширення в соцмережах.
  • Друк і розповсюдження брошур у громадах на тему: “Штучний інтелект у твоїй громаді: можливості, розвиток і користь для кожного”.

“Проєкти мають приносити користь для розвитку громади, сприяти поширенню медіа- та інформаційної грамотності у сфері штучного інтелекту та мати реальний потенціал до втілення”, – наголошують організатори навчання.

Чотири команди-переможці запросять до Києва на екскурсію до офісу однієї з провідних технологічних компаній України, де на них чекатиме менторська сесія з експертами.

Реєстрація за посиланням.

Інноваційна програма “ШІ молодь” реалізується Національним проєктом з медіаграмотності Міністерства культури та стратегічних комунікацій України “Фільтр” разом із Центром демократії та верховенства права в партнерстві з UNESCO Ukraine та за підтримки Японії.

Liked the article?
Help us be even more cool!