ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

12 лютого - презентація "Білої книги спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018"

04.02.2019, 12:34
Фото - DW/Sergey Elkin

12 лютого у Києві відбудеться презентація дослідження Міністерства інформаційної політики України “Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018”. Про це повідомляється на сайті Міністерства інформаційної політики.

“Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018” - це збірник фейків російської пропаганди, спрямованих на підрив територіальної цілісності України та її дискредитацію на міжнародній арені”, - йдеться у повідомленні.

Книга структурована у вигляді набору “серіалів” (наративів) з декількома “сезонами” (піднаративами) в кожному, які показують послідовне використання одних і тих самих тем російськими пропагандистами протягом 2014-2018 років. У “Білій книзі” авторський колектив Міністерства показав, які теми найбільш часто використовувалися в інформаційних атаках на Україну, яким чином вони розгорталися та якими каналами поширювалася дезінформація, йдеться у повідомленні.

Презентуватиме дослідження заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін.

Початок заходу – о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 в прес-центрі національного інформаційного агентства “Укрінформ”.

Підтвердити участь можна тут.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!
Хочете дізнаватися першими про нові дослідження інституту масової інформації? Підпишіться на розсилку!
Дякуємо за підписку!