ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

17 квітня – дискусія в Медіабазі.Полтава про протидію ІПСО, дезінформації та фейкам

04.04.2024, 10:23

Журналістський хаб Інституту масової інформації “Медіабаза.Полтава” запрошує медійників, блогерів та активістів на дискусію “Як медіа протидіяти ІПСО, дезінформації та фейкам: ситуація на Полтавщині”. 

Чому зараз актуальна медіаграмотність і якою є в цьому роль медіа? Як розпізнати спотворення інформації або перекручування фактів? Як медіа можуть впливати на боротьбу з ІПСО, дезінформацією та фейками й допомогти суспільству критично ставитися до маніпулятивної та викривленої інформації?  

Про все це говоритимуть, а також та розглянуть реальні приклади, зафіксовані на Полтавщині, під час дискусії, організованої журналістським хабом ІМІ “Медіабаза.Полтава”. 

Учасники заходу:

  • Роман Істомін, начальник служби зв’язків з громадськістю Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
  • Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Полтавській області;
  • Вікторія Пилипенко, директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної військової адміністрації.

Коли: 17 квітня, 14:00.

Тривалість: дві години

Де: офлайн, Медіабаза.Полтава.

Потрібна попередня реєстрація. Зареєстровані учасники отримають повідомлення про місце проведення на вказану під час реєстрації електронну пошту. Перевіряйте також папки “Спам” та “Реклама”.

Liked the article?
Help us be even more cool!