ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

10 липня – обговорення законопроєкту "Про медіа" щодо правового статусу нацрегулятора та співрегулювання

03.07.2020, 18:12

10 липня, з 14:00 до 16:00, відбудеться відкрита онлайн-дискусія “Проєкт закону “Про Медіа”-2: обговорення правового статусу національного регулятора та співрегулювання”. 

У заході візьмуть участь автори законопроєкту – голова Комітету ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, члени робочої групи, які працювали над текстом, представники/ці Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, міжнародні експерти Ради Європи, представники громадянського суспільства, медіаюристи тощо. 

Зокрема, міжнародні експерти Ради Європи – Кріштіна Розгоній (Угорщина) і Жан-Франсуа Фурнемон (Бельгія) представлять незалежний аналіз частин оновленого законопроєкту, а юристи зі складу робочої групи Олександр Бурмагін та Катерина М’ясникова зроблять презентацію оновленої редакції проєкту в частинах правового статусу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та концепції співрегулювання: мети, функції, процедури створення органу співрегулювання, роль медіа та регулятора відповідно.

На заході буде забезпечено синхронний переклад з/на українську/англійську мови.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням до 12:00, 9 липня 2020 року. 

Підтвердження участі буде надіслано електронним листом із запрошенням та технічними деталями 9 липня 2020 року. У разі виникнення запитань звертайтесь за адресою: info@ppl.org.ua.

Захід організовано Комітетом ВРУ з питань гуманітарної та інформаційної політики, Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення у співпраці з Проєктом “Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні”, ГО “Платформа прав людини” та Національною асоціацією медіа.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!