ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

1 грудня - допрем‘єрний показ документального фільму медіа "Вечір" про чернігівчан, які бережуть минуле міста

30.11.2023, 11:00

1 грудня в Києві о 18:30 в кінотеатрі "Ліра" (Велика Житомирська, 40) відбудеться допрем‘єрний показ нового документального фільму "Чернігів. Спільнокореневі" видання "Вечір" про чернігівчан, які бережуть минуле міста та є його майбутнім.

Героями документальної стрічки став засновник проєкту "Дерев’яне мереживо Чернігова" Станіслав Іващенко, який відновлює старі будинки з вирізьбленими деталями, журналістка та письменниця Віра Курико, яка написала зокрема книгу про Левка Лук’яненка, та фотохудожник Роман Закревський, який показує місцевих через чесність фотооб’єктива.

"Чернігів виявився містом людей, яким просто природньо бути усвідомленими щодо свого коріння і, як наслідок, бути уважними і дбайливими до свого середовища, – каже режисер фільму Лев Коротаєвський. – Всі цікаві люди, яких я зустрів в цьому місті, виявилися так чи інакше дотичні до збереження пам'яток, місцевостей, історії. Або просто крізь їхню діяльність тягнеться ниточка, точніше корінець, любові до оточуючих людей, рослин і явищ". 

Вхід вільний, реєстрація за посиланням https://forms.gle/YsG8SYeL2PzYt7QG7

 

Liked the article?
Help us be even more cool!