IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

22

67

2

24

Запорізьку журналістку схопили за волосся, намагаючись розбити камеру (оновлено)

Учора, 1 серпня, вдень на журналістку газети “Запорозька Січ” Тетяну Кучеренко напали прямо біля будівлі редакції, повідомляє ipnews.

Співробітники редакції з балкона побачили, як дві жінки за допомогою драбини і спеціального обладнання розклеювали на опорах електропередач і кіосках колишнього КП “Преса” вздовж проспекту оголошення. Їх текст запрошував в автобусні поїздки у Кирилівку, Бердянськ, Харків і Дніпро.

Журналістка сфотографувала порушників і намагалася взяти у них коментар. У відповідь на адресу співробітниці редакції пішли лайка і погрози. У результаті жінку схопили за волосся, штовхнули і почали бити, потім її облили невідомою рідиною. Фотоапарат і диктофон журналістки намагалися розбити. Зловмисниці встигли втекти з місця події.

З’ясувалося, незабаром постраждала змогла вичислити своїх кривдників.

Оскільки нападники розклеювали оголошення з інформацією про компанію “Основа тур”, журналістка знайшла офіційний сайт організації з посиланням на групу в соцмережі.

Модератор групи Ілона Основа і виявилася тією самою порушницею.

Тетяна Кучеренко 1 серпня подала заяву до Олександрівського відділення Дніпровського райнного відділу поліції м. Запоріжжя.

Ще Новини