Мешканці Авдіївки (Донецька область) напали на знімальну групу телеканалу «112 Україна» та побили камеру. Про це повідомляється в ефірі телеканалу, інформує Телекритика.

Як розповіла журналістка «112 Україна» Юлія Кириєнко, до Авдіївки знімальна група прибула 7 лютого під час мінометного обстрілу – другого за день. Він тривав півгодини і призвів до людських жертв. Після обстрілу журналісти вели зйомку й опитування місцевих мешканців, з'ясовуючи наслідки влучання мін.

«Нас там зустріли з кулаками, бо місцеві жителі не підтримують цілісну Україну. Дізнавшись, що ми представляємо українське телебачення, вони розкуйовдили нам камеру», – розповіла кореспондентка.

На відео «112 Україна» зафіксовано, як чоловіки намагаються побити журналістів та називають телеканал «хохляцьким телебаченням». Тим часом жінки відверто виказують свою ненависть до українських збройних сил: «Ця Національна гвардія.. Одних бандитів понабирали, а ДНР "російські". Які вони російські, якщо всі діти пішли туди. Наших пів Авдіївки пішло туди».

Журналісти «112 Україна» відзначили, що психологічний стан мешканців Авдіївки тяжкий: «Їм немає на кому зривати злість і розпач».