ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На суді у справі Семени допитують директора бюро перекладів

07.07.2017, 15:29

На засіданні підконтрольного Кремлю Залізничного районного суду Сімферополя у справі кримського журналіста Миколи Семени 7 липня розпочався допит директора перекладацької контори, який не перекладав матеріал журналіста, але підписував документи, надані слідчим ФСБ, повідомляє Крим.Реалії з посиланням на Радіо Свобода.

На минулому засіданні у справі Миколи Семени, 21 червня, допитали одного зі свідків – перекладача. Двоє інших свідків на суд не з'явилися.

Як повідомляв ІМІ, 14 червня на судовому засіданні сторона захисту Миколи Семени мала надавати свої докази. Але Залізничний суд Сімферополя переніс на 21 червня засідання через неявку перекладача з української на російську мову з боку звинувачення.

21 червня судове засідання не відбулося через неявку свідка – експерта ФСБ Росії. Засідання перенесли на 7 липня.

7 грудня 2016 року Миколі Семені висунуті звинувачення в остаточній редакції в кримінальному злочині, передбаченому частиною 2 статті 280.1. Кримінального кодексу Росії “Публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації”. Кримінальна справа складається із шести томів, адвокати розпочали вивчення матеріалу.

20 січня 2017 року в окупованому Росією Криму журналісту Миколі Семені вручили обвинувальний висновок у справі про сепаратизм. За версією слідства, кримський журналіст “підготував статтю під назвою “Блокада – необхідний перший крок до звільнення Криму”, в якій були виявлені заклики до порушення територіальної цілісності Росії”.

Адвокат Семени Еміль Курбедінов зазначив, що обвинувальний висновок було вручено з порушенням кримінально-процесуального кодексу: документ мав вручити представник прокуратури, тоді як Семені висновок передав слідчий ФСБ Олександр Паршутін у будівлі управління.

У ФСБ Росії стверджують, що саме Микола Семена написав під псевдонімом матеріал для Крим.Реалії під назвою “Блокада ‒ необхідний перший крок до звільнення Криму”. Екс-прокурор анексованого Криму, яка і звинуватила Семену, заявила, що Крим.Реалії дав можливість “виправдання актів саботажу і екстремізму”. 66-річному журналістові загрожує п’ять років позбавлення волі.

Liked the article?
Help us be even more cool!