IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

56

2

13

Пораненого під час військових навчань оператора лікуватимуть в Ізраїлі

Фото: Первый городской

Поранений під час військових навчань криворізький оператор В’ячеслав Волк, який перебуває в Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова в тяжкому стані, почав самостійно дихати. Про це Радіо Свобода 31 липня повідомила його дружина Інна Волк.

За її даними, поранений чоловік почав дихати самостійно, однак обстеження показало, що одна із легень все ще не працює.

Як повідомила дружина, в понеділок, після огляду її чоловіка лікарем ізраїльської клініки «Шиба», стало відомо про можливе продовження його лікування в Ізраїлі.

За її інформацією, точна вартість лікування стане відома за 7-10 днів після консиліуму ізраїльських лікарів у клініці «Шиба». За попередніми даними, воно обійдеться приблизно в 200 тисяч доларів США.

«Лікар прилітав оцінити стан В’ячеслава: чи може він витримати переліт. Він його оглянув, попросив усі аналізи й виписки, щоб іще раз вивчити в Ізраїлі. Його висновок: Славік витримає, можна летіти. В Ізраїлі йому пропонують операцію й реабілітацію. Сума дуже велика для нас, сподіваємось на допомогу друзів, людей, можливо, Міністерство оборони якось допоможе. Від них була заява, але далі – нічого. Жодної копійки. Все своїми силами, силами друзів і рідних», – сказала Інна Волк.

Раніше журналісти Кривого Рогу ініціювали відкрите звернення до Міністерства оборони, де вимагають взяти «на повне забезпечення лікування та реабілітацію» оператора інформаційного каналу «Перший Криворізький» В’ячеслава Волка, який зазнав важкого вогнепального поранення в ході військових навчань.

Після звернення міністр оборони України Степан Полторак написав у Facebook, що «начальнику Департаменту медичного забезпечення Міністерства оборони України поставлене завдання терміново вивчити питання щодо надання допомоги в лікуванні й забезпеченні ліками».

Як повідомляв ІМІ, 6 липня у Кривому Розі оператор міського інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслав Волк отримав вогнепальне поранення у шию під час військових навчань.

Оперативне командування “Схід” Збройних сил України зазначило, що інструктор, який поранив оператора, є волонтером і не має відношення до ЗСУ.

Оператор отримав вогнепальне поранення внаслідок необережного поводження зі зброєю з боку інструктора, що проводив заняття, зазначили в Міноборони.

Рідні оголосили про необхідність збору коштів.

Банківська картка “Приватбанку” дружини В’ячеслава 5168 7573 2133 8198 (Волк Інна Олександрівна).

Поліція затримала підозрюваного у пораненні оператора інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслава Волка. За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за статтею 128 Кримінального кодексу України (“Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження”) і за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу (“Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”).

7 липня Центрально-міський районний суд Кривого Рогу ухвалив рішення про утримання під вартою терміном 60 діб до 3 вересня підозрюваного в пораненні оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка. Також суд визначив йому заставу у розмірі 400 тис. грн.

10 липня В’ячеслава Волка перевезли у Дніпро до лікарні ім. Мечнікова.

11 липня головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова у Дніпрі Сергій Риженко заявив, що стан В’ячеслава Волка вкрай важкий.

 

 

 

Ще Новини