IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

56

2

13

Новий голова поліції Донеччини погрожував журналістам

Віталій Невгад

Фронтова журналістка Наталія Нагорна стверджує, що новопризначений начальник поліції Донеччини Віталій Невгад казав їй, що знімальну групу «1+1» «ще мало побили» і вони «нічого не зможуть добитися» у приватній розмові після побиття журналістів поліцейськими на блокпосту поблизу Мар’їнки 6 липня, повідомляє Україна молода.

Про це Наталія Нагорна повідомила у Facebook в середу, після того як стало відомо про призначення полковника Невгада керівником поліції Донеччини.

За її словами, на минулому тижні їй пропонували допомогу журналістські організації та захисники прав людини в ситуації навколо нападу на знімальну групу під Марїнкою.

«Я говорила, що в мене немає бажання кидати тінь на поліцію взагалі і що я чекаю на результати розслідування і буду готова говорити, коли побачу ці результати», – пояснює свою позицію журналістка.

Адже з питанням про справедливе розслідування про напад донецьких поліцейських на неї, оператора та водія пані Нагорна з колегами у перший же день звернулася до тодішнього заступника начальника поліції Донеччини Віталія Невгада.

«На що той заявив нам в приватній бесіді, що “вас ще мало побили”, що “ви нічого не зможете добитися” і що “ви самі винні”. Власне саме поведінка Невгада змусила мене переводити інцидент посеред дороги в публічну площину», – зазначає фронтова журналістка.

Після чого Національна поліція звернулася до неї з вибаченнями.

«Також мене запевнили, що своєю відверто хамською поведінкою Невгад попсував собі кар’єру. Хоча я про це й не просила. Отже, сьогодні з’явився перший “покараний” у справі про наше побиття, незаконне застосування зброї та перевищення службових. Вітаю, Донеччина!» – іронізує пані Нагорна з приводу призначення Невгада керівником поліції області.

 

Ще Новини