HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

Янукович вважає неприйнятним звільнення Тимошенко з ув’язнення

18.10.2011, 01:27
Президент Віктор Янукович вважає неприйнятним звільнення Юлії Тимошенко з ув’язнення.
Про це він сказав у інтерв’ю західним журналістам в понеділок, про що повідомляє Wall Street Journal.

«Який сигнал ми даємо суспільству? Що, щоб скоювати злочини, треба бути членом опозиції?», – запитав Янукович в ході розмови, пише «Українська правда».

«Підвищуючи голос, Янукович закликав Захід поважати його країну, сказавши, що, складається враження, що «вони не хочуть слухати» його заяви, що він не втручається в роботу судів та правоохоронних органів», – пише Wall Street Journal.

«У понеділок Янукович припустив, що було би неправильно звільнити Тимошенко у зв’язку з новими кримінальними звинуваченнями, висунутими проти неї минулого тижня», – також зазначає видання.

За словами західного дипломата, з яким поспілкувався журналіст Wall Street Journal, відмова Януковича звільнити Тимошенко ставить під сумнів його візит до Брюсселя в четвер.

Янукович сказав, що він поїде, попри охолодження в стосунках.

«Я не збираюся просити про послугу. Ми – партнери. Якщо необхідно зустрітися, я готовий. Якщо ні, я полечу далі», – сказав він, очевидно, маючи на увазі наступний візит на Кубу та до Бразилії.

Як пише видання, виходом із ситуації могла би стати декриміналізація статті, за якою засуджено Тимошенко.

«Але в понеділок пан Янукович, здається, відкинув цей підхід. «Ви чули від мене про якісь зобов’язання?», – сказав він, маючи на увазі переговори з західними чиновниками.

 

 

 
Liked the article?
Help us be even more cool!