HOTLINE
On call 24 hours
Leave your data
and we'll get in touch with you
Thank you for your appeal

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Donate ІМІFile a complaint

Військова прокуратура відмовила у порушені кримінальної справи за фактами програми "Гроші"

11.10.2011, 03:41
Військові прокуратури Київського та Дарницького гарнізонів відмовили в порушенні кримінальних справ за результатами перевірки фактів, викладених у телепрограмі "Гроші".

Про це повідомили УНІАН у департаменті преси та зв’язків із засобами масової інформації міністерства оборони.

За результатами перевірок фактів, викладених у телепрограмі "Гроші" від 27 вересня телеканалу "1+1", військовою прокуратурою Дарницького гарнізону винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі статті 6 пункту 2 Кримінально-процесуального кодексу України за відсутністю складу злочину.

Військовою прокуратурою Київського гарнізону винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи на підставі статті 6 пункту 1 Кримінально-процесуального кодексу України за відсутністю подій злочину.

Як зазначає прес-служба Міноборони, журналістка програми "Гроші" намагалася спровокувати солдат строкової служби до надання ними інтимних послуг за гроші.

"Усе це вдало зрежисоване дійство записувалося прихованою відеокамерою і потім було подано в ефір як ствердження про нібито існуючу в деяких військових частинах налагоджену систему з надання інтимних послуг солдатами. Більше того, яких нібито командири примушують до цих дій", - повідомили в відомстві.

"Не менш "сенсаційно" виглядали аматорські фото і відеоматеріали, які були використані у сюжеті – жоден з них не мав відношення до українського війська", – заявляють у Мінобороні.

 
Liked the article? Help us be even more cool!
Want to learn first about the new research of the Institute of Mass Media? Subscribe to the newsletter!
Thank you for subscribing!