HOTLINE
On call 24 hours
Leave your data
and we'll get in touch with you
Thank you for your appeal

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Donate ІМІFile a complaint

Суд видав ордер на арешт екс-майора Мельниченка

10.11.2011, 01:03
У Генпрокуратурі України підтвердили інформацію про те, що Шевченківський районний суд Києва виніс постанову про арешт екс-майора Державної охорони Миколи Мельниченка у зв`язку з ухиленням від слідства.

"18 жовтня 2011 року Шевченківським районним судом винесено постанову про обрання щодо Мельниченка запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою", - сказав керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

Він пояснив, що у постанові суду йдеться про те, що у разі затримання М.Мельниченка його мають не пізніше, ніж через 48 годин доставити до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Кажучи про причини винесення судом такої постанови, Ю.Бойченко сказав: "Це зроблено у зв`язку з тим, що М.Мельниченко перебуває у міжнародному розшуку, ухиляється від слідства і перешкоджає встановленню істини у справі".

Він також нагадав, що після скасування 23 червня Печерським судом постанови від 2005 року про припинення кримінальної справи щодо М.Мельниченка Апеляційний суд Києва погодився з цим рішенням, справа надійшла в СБУ і досудове слідство відновили. Його місце знаходження залишалося невстановленим, і 23 вересня його оголосили в розшук. 14 жовтня - у міжнародний розшук.

За словами Ю.Бойченко, двічі М.Мельниченко намагався перетнути кордон. При цьому були складені відповідні протоколи, на яких він особисто розписався, і йому вручили другий екземпляр. Тобто, як пояснив керівник прес-служби, М.Мельниченка було повідомлено про те, що йому заборонено виїзд за межі України. 
УНІАН
Liked the article? Help us be even more cool!
Want to learn first about the new research of the Institute of Mass Media? Subscribe to the newsletter!
Thank you for subscribing!