HOTLINE
On call 24 hours
Leave your data
and we'll get in touch with you
Thank you for your appeal

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Donate ІМІFile a complaint

Суд переніс справу Пукача

08.11.2011, 03:15
Печерський райсуд Києва переніс розгляд кримінальної справи Олексія Пукача, який звинувачується у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, на четвер, 10 листопада.

Про це повідомила адвокат вдови журналіста Мирослави Валентина Теличенко, передають "Українські новини".

Суд продовжить слухання справи о 10:30.

За словами Теличенко, на засіданні в четвер суд продовжив зачитувати протоколу допиту Пукача з метою усунення суперечностей.

За прогнозами адвоката ця процедура займе ще декілька засідань, так як свідчення Пукача, дані на досудовому слідстві і в суді, містять досить велику кількість відмінностей.

Теличенко підкреслила, що екс-начальник департаменту зовнішньої розвідки, даючи свідчення в суді, то казав, що вбив журналіста випадково, то говорив про те, що Гонгадзе був бойовиком і готував державний переворот.

Як відомо, досудовим слідством у справі Гонгадзе було встановлено, що 17 вересня 2000 року Пукач скоїв вбивство журналіста.

При цьому він виконував наказ і вказівки тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальна справа щодо яких розслідується в окремому провадженні.

Пукач тривалий час перебував у розшуку у зв'язку з причетністю до вбивства журналіста, в липні 2009 року він був затриманий і з того часу перебуває під вартою.

24 жовтня суд Печерський районний суд Києва розпочав оголошення протоколів його допиту, щоб усунути всі протиріччя.

 
Liked the article? Help us be even more cool!
Want to learn first about the new research of the Institute of Mass Media? Subscribe to the newsletter!
Thank you for subscribing!