HOTLINE
On call 24 hours
Leave your data
and we'll get in touch with you
Thank you for your appeal

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Donate ІМІFile a complaint

Співробітники одеського ринку перешкоджали роботі журналістів

09.11.2011, 05:54
Співробітники адміністрації ринку «Сьомий кілометр» в Одесі перешкоджав роботі журналіста інтернет-видання «Взгляд из Одессы» та газети «Український південь» Ігоря Столярова і намагалися застосувати до нього силу. Про це повідомляє портал «Взгляд из Одессы».
 

За інформацією видання, представник адміністрації ринку намагався вирвати в журналіста фотоапарат, коли той спробував сфотографувати, як співробітники міліції опечатували контейнери підприємців, які відмовляються сплачувати завищену, на їхню думку, ціну за суборенду. І стверджував, що фото- та відеозйомка на території ринку заборонена.

 

«Я прибув на ринок на запрошення підприємців. Коли почав фотографувати дії міліції - все і розпочалося. Нападник категорично відмовився показати документи і представитись, хоча на його вимогу я своє посвідчення показав, - розповів Ігор Столяров у коментарі «Телекритиці». - Всі посилання на закон і права ЗМІ він не чув, заявляючи, що в них є внутрішня заборона на зйомку на території ринку. На моє прохання документів, які б цю заборону підтвердили, він не показав».

 

Коли невідомому нагадали про права журналістів, він почав розмахувати текою та заважати фотозйомці.

Як повідомляє портал, все це відбувалось на очах у міліціонерів, які не заважали співробітнику адміністрації ринку.

Телекритика

Liked the article? Help us be even more cool!
Want to learn first about the new research of the Institute of Mass Media? Subscribe to the newsletter!
Thank you for subscribing!