HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

СБУ перевірятиме офіційних гостей та журналістів на «Євро-2012»

20.09.2011, 03:31
Фахівці Служби безпеки України перевірятимуть учасників та офіційних гостей чемпіонату, перш ніж дозволити акредитацію й допуск на об’єкти турніру під час Євро-2012. Про це Інфоцентру «Україна-2012» повідомив перший заступник голови Служби безпеки України Володимир Хімей, повідомляє Інфоцентр «Україна-2012»        
 

«Одним із завдань служби є акредитація учасників та офіційних гостей чемпіонату. Ми працюватимемо із стюардами, представниками приватних компаній, які залучатимуться для охорони гостей УЄФА, журналістами та іншими, хто матиме офіційний пропуск на об’єкти турніру», - сказав він.

Всіх цих людей СБУ перевірить, з метою виявлення серед них потенційних зловмисників. У разі отримання такої інформації, особи будуть позбавлені допуску на офіційні об’єкти, повідомив перший заступник голови служби.

Як зазначив Володимир Хімей, основна задача СБУ на стадіонах - не допустити скоєння терактів шляхом використання вибухівки, зброї. Фахівці відомства будуть знаходитися у «контрол-румі» разом із представниками міліції, МНС, медиками та іншими. 

 
 
Liked the article?
Help us be even more cool!