HOTLINE050 447 70 63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

File a complaint

Проект АгроІнвест проведе семінар для регіональних журналістів

02.11.2011, 03:48
Проект АгроІнвест (www.agroinvest.org.ua), що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл, проведе серію регіональних семінарів для журналістів з метою покращання журналістських публікацій на тему земельної реформи. Участь у семінарах є безкоштовною.
Розклад заходів:
 
17 листопада - м. Сімферополь , АРК (адреса уточнюється)
10 листопада - м. Вінниця, вул. Пушкіна, 4, конференц-зала готелю «Поділля»
24 листопада - м. Донецьк (адреса уточнюється)
 
Початок о 9.30, завершення – 16.00.
 
Експерти проекту висвітлюватимуть особливості земельної реформи в Україні, обговорюватимуть нюанси у висвітленні в медіа спірних питань з продажу земель. До програми включене таке коло запитань:
·               законодавче забезпечення продажу земель сільськогосподарського призначення й як це відбувається на практиці;
·               як позначиться запровадження ринку земель на сільському господарстві регіону;
·               хто і як вирішуватиме спірні питання та розв’язуватиме конфліктні ситуації, які можуть виникати між землевласниками під час купівлі-продажу сільгоспугідь та користування ними;
·               необхідність створення сучасної ринкової інфраструктури, здатної задовольнити життєві потреби селян та прискорити проведення аграрної реформи в Україні;
·               як розвивається ринкова інфраструктура області;
·               роль організацій сільгосптоваровиробників в економічному розвитку області;
·               наявні ресурсні можливості та підходи до вирішенні нагальних питань фінансової підтримки дрібних сільгосптоваровиробників.
 
Під час семінару журналістам також буде запропонована півторагодинна сесія з впливу тематичної сегментації засобів масової інформації на ефективність журналістів та популярність засобів масової інформації.
З питань участі звертатись до Марини Зарицької, менеджера з комунікацій та освітніх кампаній Проекту USAID АгроІнвест, Тел.:  +38 (044) 232-9755, Моб.: +38 (067) 940-4056, +38 (050) 380-4959, Email: mzarytska@agroinvest.org.ua.
 
Liked the article?
Help us be even more cool!
Do you want to be first to learn about the new research of the Institute of Mass Information? Subscribe to the newsletter!
Thank you for suscribing!