HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

По доступу до публічної інформації отримано понад 6 тис. запитів - Богдан Червак

19.10.2011, 06:00
З моменту прийняття закону «Про доступ до публічної інформації», до міністерств та відомств надійшло понад 6 тис. запитів, переважна більшість із яких надіслані представниками засобів масової інформації. Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення Богдан Червак під час колегії Держкомтелерадіо, уточнивши, що майже всі вони були задоволені, передає Телекритика.
 
 

За його словами, Держкомтелерадіо провело значну роботу щодо створення умов для реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. Зокрема, забезпечено приведення деяких законодавчих актів у відповідність до законів «Про інформацію» та «Про досуп до публічної інформації», налагоджено моніторинг виконання закону органами виконавчої влади та моніторинг судових рішень у цих питаннях. Крім того, Держкомтелерадіо розроблено зразки форми, порядок запитів на інформацію та розмір плати за копіювання або друк документів, що надаються за запитом, а також підготовлено службове приміщення для роботи запитувачів із документами, які містять публічну інформацію.

 

«Спільно з громадськими організаціями нами також розроблено Методичні рекомендації щодо практичного впровадження закону про доступ до публічної інформації. До роботи залучалися кращі експерти країни, які укладали рекомендації згідно з європейськими стандартами», - додав пан Червак.

Водночас голова комітету Олександр Курдінович зазначив, що нагальним питанням сьогодні є розроблення порядку розгляду скарг громадян щодо порушення законодавства у сфері доступу до публічної інформації. Також він наголосив, що і надалі треба проводити разом з ОДА роз'яснювальну роботу серед органів місцевого самоврядування щодо виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», повідомляє сайт Держкомтелерадіо.

 

 

 
Liked the article?
Help us be even more cool!