HOTLINE
On call 24 hours
Leave your data
and we'll get in touch with you
Thank you for your appeal

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Donate ІМІFile a complaint

Охоронці мітингу КПУ на Хрещатику не пустила журналіста до сцени

07.11.2011, 04:01
Охорона несанкціонованого мітингу КПУ на Хрещатику не пустила журналіста до сцени.

Про це пише видання "Остров".
Зокрема, люди в чорних пальтах і плащах не пустили журналіста видання до встановленої комуністами на Майдані Незалежності сцени.

Площадка по периметру відгороджена металевим парканом, і підійти до неї можна через невеликі хвіртки, біля яких стоїть охорона.

"Кореспондент "Острова", пред'явивши службове посвідчення, спробував пройти до сцени, проте був грубо зупинений компартійними охоронцями і видворений за периметр", - пише видання.

Люди, що перешкодили журналісту виконувати свої професійні обов'язки, обґрунтували свої дії тим, що біля сцени "забагато журналістів".

Прес-секретар лідера КПУ Петра Симоненка пояснила, що висвітлювати незаконний мітинг можуть тільки журналісти, які отримали акредитацію.

На питання кореспондента, чи дозволять йому висвітлювати захід без акредитації, речник Симоненка відповіла категорично: "Ні!". На уточнююче запитання "Чому?" прес-секретар пообіцяла відповісти потім.

"Я вам потім поясню ...", - сказала вона.

Як відомо, на Майдані, попри судові заборони, проходить двохтисячний мітинг комуністів. Таким чином представники КПУ святкують річницю Жовтневої революції.

 
Liked the article? Help us be even more cool!
Want to learn first about the new research of the Institute of Mass Media? Subscribe to the newsletter!
Thank you for subscribing!