HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

МВС назвало основні версії нападу на Олександра Влащенка

24.10.2011, 07:31
Міністерство внутрішніх справ тримає на контролі розслідування нападу на миколаївського журналіста Олександра Влащенка. Серед версій, які розглядаються слідством, основними є: пограбування, замах на умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів, та замах на умисне вбивство, вчинене внаслідок професійної діяльності журналіста. Про це повідомляє Телекритика.
 

Як нагадує УЗГ МВС, нещодавно на Миколаївщині стався напад на співробітника одного з місцевих інтернет-видань, в результаті якого журналістові були завдані тілесні ушкодження, а також викрадені мобільні телефони потерпілого, диктофон та редакційний фотоапарат. Слідчими порушена кримінальна справа за фактом скоєння замаху на умисне вбивство та розбійного нападу на представника ЗМІ. Хід її розслідування перебуває на постійному контролі керівництва УМВС України в Миколаївській області.

 

«Слідством установлено, що в день нападу потерпілий пізнього вечора повертався додому пішки. Маршрут його руху пролягав через досить неосвітлені та безлюдні ділянки Заводського та Ленінського районів Миколаєва. Можливий шлях руху журналіста був повністю обстежений правоохоронцями у пошуках можливого місця скоєння розбійного нападу. Під час проведення слідчих дій та оперативно-розшукових заходів працівники міліції працюють над встановленням обставин скоєння злочину та можливих його свідків», - йдеться в повідомленні.

 

У зв'язку з тим, що раніше до правоохоронних органів не надходило жодної заяви або повідомлення про отримання журналістом погроз через його професійну діяльність, УМВС України в Миколаївській області звертається до представників ЗМІ та громадян із проханням надати допомогу у відпрацюванні версії щодо замаху на умисне вбивство журналіста через його діяльність. Інформацію просять надавати до Ленінського РВ УМВС України в Миколаївській області за телефонами (0512)21-61-11, 21-61-92 або 102. Міліція гарантує конфіденційність та винагороду за достовірну інформацію.

 
Liked the article?
Help us be even more cool!