HOTLINE050 447 70 63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

File a complaint

Міліція перевірить інформацію «Експресу» стосовно Андрія Слюсарчука

02.11.2011, 03:08
Міліція перевірить усі факти, викладені газетою «Експрес» стосовно Андрія Слюсарчука. Про це повідомив речник ГУ МВСУ у Львівській області Денис Харчук.
Як інформував ІМІ, минулого місяця журналісти газети звернулись до міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова з проханням захисту. Газетярі стверджували, що їм погрожує 40 - річний професор  та нейрохірург Слюсарчук.
Це сталося після виходу у друк статті під назвою "Сенсаційне викриття псевдопрофесора Пі", в якій йшлося про те, що Андрій Слюсарчук сфальсифікував дані своєї біографії. Після чого професор вирішив подати на «Експрес» в суд, заперечуючи інформацію викладену  у статті.
В  офіційній заяві, яку поширила редакція газети повідомляється, що міліція не діє у відповідності до ступеню загрози для безпеки людей, яка існує у цій справ, повідомляє газета на своєму сайті.

«У нас на цей момент складається враження, що працівники правоохоронних органів працюють у команді псевдолікаря Слюсарчука на значно вищих ставках, ніж їм виплачує міністр Могильов» - сказано у заяві.
ІМІ


 
Liked the article?
Help us be even more cool!
Do you want to be first to learn about the new research of the Institute of Mass Information? Subscribe to the newsletter!
Thank you for suscribing!