HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

«Львів-ТБ» готує позов до суду проти Нацради

13.10.2011, 07:07
Комунальна телекомпанія «Львів-ТБ» готує позов до суду проти Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, за рішенням якої компанії не було продовжено ліцензію на мовлення на 12 ТВК у Львові (4 год на добу), а за результатами конкурсу переможцем на цей відрізок часу стала Львівська обласна державна телерадіокомпанія, яка є основним мовником на 12 ТВК (16 год на добу).
 

«Ми готуємо позов до Київського окружного адміністративного суду про визнання протиправним рішення Нацради про визнання переможця на 4-годинне мовлення на 12-му каналі у Львові», - повідомив минулого тижня в. о. директора «Львів-ТБ» Максим Ощіпко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

 

На його думку, Нацрада не врахувала представлену під час конкурсу нову концепцію розвитку «Львів-ТБ», а конкурсна презентація була формальністю, оскільки Нацрада вже прийняла рішення.

 

Перший заступник голови Львівської облради Петро Колодій (депутат від ВО «Свобода») заявив, що в цих подіях є політичний контекст, оскільки Львівську облраду, яка є засновником «Львів-ТБ», фактично позбавляють інформаційного ресурсу.

 

Станом на 12 жовтня Національна рада жодних повідомлень із суду про відповідний позов не отримувала. Про це на запитання «Телекритики» на брифінгу повідомив голова Нацради Володимир Манжосов.

У червні Нацрада не продовжила ліцензію «Львів-ТБ» на мовлення 4 години на добу на 12 ТВК у Львові. Своє рішення регулятор мотивував тим, що компанія мала три не скасованих попередження (травень 2008 року, вересень 2010-го і січень 2011 року). Зокрема, своє третє попередження «Львів-ТБ» отримала через ретрансляцію каналу ZIK, не передбачену ліцензією. 4 жовтня переможцем конкурсу на частоту «Львів-ТБ» була визнана Львівська ОДТРК.

 

 
Liked the article?
Help us be even more cool!