HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

Конституційний суд виправдав екс- президента Леоніда Кучму

21.10.2011, 03:10
Звинувачення у скоєнні злочину не може ґрунтуватися на даних, отриманих без дотримання Конституції або з порушенням законів.
Таке рішення оприлюднив Конституційний суд України у п’ятницю, 21 жовтня, розглянувши подання Служби безпеки України, яка просила КС розтлумачити положення ч.3 ст.62 Конституції «Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом», пише DT.UA.

Нагадаємо, 22 березня перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що аудіозаписи екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка визнані речовими доказами у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Як коментував це звернення СБУ адвокат екс-майора Миколи Мельниченка Микола Неділько, це сталося «саме тоді, коли досудове слідство у кримінальній справі, порушеній стосовно екс-президента Кучми добігає кінця, і плівки Мельниченка визнані в якості доказів у даній справі».

«Мова йде саме про ті докази, які отримані негласним шляхом за допомогою оперативно-технічних засобів, тобто, у результаті оперативно-технічного документування», – уточнив адвокат.

«На сьогодні подальша доля плівок Мельниченка, як доказів, доля самого Мельниченка, як свідка, і доля головних фігурантів справи Гонгадзе перебуває певною мірою в руках Конституційного суду», – сказав тоді адвокат.

Також нагадаємо, що раніше адвокати екс-президента Леоніда Кучми Сергій Ульянов і Віктор Петруненко заявляли, що М. Мельниченко не зміг у суді довести необхідність прослуховування кабінету Л. Кучми, оскільки не навів жодних аргументів на користь «крайньої необхідності» своїх дій. Адвокати Л. Кучми вважають, що кримінальну справу проти М. Мельниченка було закрито незаконно.

 
Liked the article?
Help us be even more cool!