HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

Кабмін підтримав законопроект щодо доступу інформації з обмеженим доступом

26.09.2011, 06:33
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні підтримав законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доступу до інформації з обмеженим доступом», підготовлений Держкомтелерадіо України спільно з Службою Безпеки України. Про це повідомляється  на сайті Держкомтелерадіо.     
 
Законопроект розроблявся на виконання Плану організації виконання Указу Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 12.05.11 (протокол № 33).
 
Нова редакція Закону України «Про інформацію» та Закон України «Про доступ до публічної інформації», які набрали чинності у травні поточного року,  визначають види інформації з обмеженим доступом, серед яких  є «службова інформація», порядок доступу до інформації, а також відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації. Водночас, закони не містять норм щодо визначення порядку обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять службову інформацію, а також не передбачають відповідальності за його порушення.
 
«Прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доступу до інформації з обмеженим доступом» сприятиме вдосконаленню правового регулювання  доступу до інформації з обмеженим доступом, забезпеченню уніфікованого підходу стосовно обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію», - зазначив, виступаючи на засіданні Уряду Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович.
 
Законопроектом передбачається внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Закону України «Про Службу безпеки України» та Закону України «Про інформацію».

 

 
Liked the article?
Help us be even more cool!