HOTLINE050 447 70 63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

File a complaint

Журналісти скаржаться на погіршення умов праці в Уряді

03.11.2011, 04:21
Журналисти, які працюють в  Кабінеті Міністрів України поскаржилися на погіршення умов роботи. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналіст Соня Кошкіна, інформує Кореспондент.
 
"Як журналіст, я працювала в Кабміні за прем'єрства Віктора Януковича, при Юлії Тимошенко, при Юрієві Єханурову. Але такого я не пам'ятаю", - пише  Соня Кошкіна.

За її словами, тепер журналістів ізолюють в прес-центрі на шостому поверсі, а операторів та фотографів пускають на сьомий, в зал засідань, по вузьких бічних сходах.
 
Як наголошує Соня Кошкіна, запис трансляції в прес-центрі, нічим не відрізняється від перегляду новин перед телевізором.
 
"Сиди і чекай, коли, можливо (!) приведуть "говорячу голову"! - сказала вона.

На запитання ІМІ у тележурналіста Романа Вінтоніва, чи справді в Кабміні стало працювати важче, він відповів: «Хочу сказати, щоб ви розуміли : перед засіданням Уряду всі журналісти підіймаються на 7-й поверх, а  там стоїть перегородка з металошукачем, де охоронці вилучають у кореспондентів мобільні телефони. Коли закінчується протокольна зйомка, то   операторів  та журналістів виводять у  прес- центр, де надає коментарі один із  членів  уряду. Але журналістам цього не достатньо, тому вони продовжують стояти  біля цієї рамки і задають запитання іншим політикам, не даючи їм проходу. В Кабміні вирішили полегшити цю ситуацію для міністрів і перенесли прес-центр в інше місце, а це, на мою думку, не правильно».
 
ІМІ
 
Liked the article?
Help us be even more cool!
Do you want to be first to learn about the new research of the Institute of Mass Information? Subscribe to the newsletter!
Thank you for suscribing!