HOTLINE
On call 24 hours
Leave your data
and we'll get in touch with you
Thank you for your appeal

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Donate ІМІFile a complaint

"Факти, показані в сюжеті журналістів програми "Гроші" - не були зрежисовані" - телеканал "1+1"

12.10.2011, 05:58
"Факти, показані в сюжеті журналістів програми "Гроші", - про те, як в деяких військових частинах України солдатів "здають" в оренду усім охочим для надання сексуальних послуг - не були ані придумані, ані зрежисовані".

Так телеканал "1+ 1" прокоментував вчорашню заяву Міноборони України про те, що військові прокуратури Київського та Дарницького гарнізонів відмовили в порушенні кримінальних справ за результатами перевірки фактів, викладених в телепрограмі "Гроші", - повідомляє  «Остров».
"Робота журналістів - привертати увагу громадськості до фактів, а судити винних і порушувати кримінальні справи завдання інших відомств. Усе, що було показано в програмі "Гроші" - сталося насправді, а чому прокуратура прийняла рішення не порушувати кримінальну справу по цих фактах - не нам судити", - говориться в повідомленні "1+ 1".

Нагадаємо, 28 вересня прес-центр військової прокуратури Центрального регіону України повідомив, що розпочата перевірка цих фактів.

11 жовтня в Департаменті преси і зв'язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України повідомили, що за результатами перевірок військовою прокуратурою винесена постанова про відмову в порушенні кримінальної справи - через відсутність складу  та подій злочину.

ІМІ

 
 
Liked the article? Help us be even more cool!
Want to learn first about the new research of the Institute of Mass Media? Subscribe to the newsletter!
Thank you for subscribing!