HOTLINE(050) 447-70-63
We are available 24/7
Leave your contact details
and we contact you
Thank you for reaching out

Or contact us:

[email protected]

(050) 447-70-63

File a complaint

28-29 жовтня - семінар “Правове регулювання журналістської діяльності в Україні”

06.10.2011, 07:53
28-29 жовтня з 10:00 до 17:00 в Києві відбуватиметься семінар “Правове регулювання журналістської діяльності в Україні”. Захід організовує Інститут розвитку регіональної преси за підтримки програми “Засоби масової інформації” Міжнародного фонду “Відродження” та Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

На семінар запрошують журналістів / редакторів усіх видів ЗМІ Київської, Чернігівської, Черкаської та Житомирської областей.

Під час семінару журналістам розкажуть про новації медійного законодавства, зокрема законів “Про інформацію”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про захист персональних даних”, та судової практики у справах про доступ до інформації та про захист честі, гідності, ділової репутації й відшкодування моральної шкоди. Буде запропоновано дієві інструменти отримання інформації. Учасники отримають практичні навички складання предметних інформаційних запитів до органів влади, оскарження відмови в доступі до інформації, зокрема через суд.

До роздаткових матеріалів включено зразки запитів, заяв, скарг, позовних заяв тощо. Навчання буде проходити на прикладах реальних справ і судової практики.

Участь у семінарах безкоштовна. Передбачено кава-паузи й обіди. Учасникам із інших міст пропонують проживання в готелі. Проїзд оплачують редакції.

Для участі в семінарі слід заповнити заявку до 12:00 13 жовтня. Запрошених учасників повідомлять про участь до 20 жовтня.

Групи учасників семінару буде сформовано на конкурсних засадах. Перевагу нададуть журналістам, які активно висвітлюють суспільно важливі події, діяльність органів влади та місцевого самоврядування та / або хочуть отримати інформацію про їхню діяльність.

Інститут розвитку регіональної преси
067 547 22 33
067 234 42 16
[email protected]
Liked the article?
Help us be even more cool!