HOTLINE
On call 24 hours
Leave your data
and we'll get in touch with you
Thank you for your appeal

Or contact us:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Donate ІМІFile a complaint

20 жовтня - семінар «Медіа: за свободу та діалог чи проти?»

12.10.2011, 05:10
20 жовтня 2011 р. Фонд «Відкрита політика» за підтримки Посольства Швейцарії в Україні проводить семінар «Медіа: за свободу та діалог чи проти?» за участю юних журналісток / журналістів, студенток / студентів, експерток / експертів, медіа педагогів.

Cемінар має на меті сприяти усвідомленню юними журналістками / журналістами цінності свободи слова, відповідальності за дотримання журналістської етики та уникнення «мови ворожнечі». В ході семінару відбудеться обмін досвідом між медіа, педагогами та керівницями / керівниками дитячих телестудій з формування міжкультурного діалогу серед юних журналістів / журналісток та напрацювання відповідних рекомендацій.

Семінар відбудеться в прес-центрі Українського національного інформаційного агентства – Укрінформ за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Семінар проходитиме з 16.00 до 18.00.

Акредитація за тел.: 044 253 21 39, Світлана Шевченко

Ознайомитися з більш детальною інформацією про семінар, із соціальною рекламою, телесюжетами, зробленими юними журналістками / журналістами, можна на сайтах www.acop.com.ua та www.ptahy.com.ua
 
Liked the article? Help us be even more cool!
Want to learn first about the new research of the Institute of Mass Media? Subscribe to the newsletter!
Thank you for subscribing!