IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

У Києві презентують дослідження медіа-ситуації Півдня і Сходу України

Звідки отримують інформацію мешканці Півдня і Сходу України, в тому числі окупованих територій Донеччини, чи помічають джинсу та пропаганду, якої інформації бракує, а яка в місцевих медіа переважає — про це та інше презентують у спільному дослідженні Інституту масової інформації та GfK Ukraine.

12 квітня, середа

10.30

креативний простір "Часопис" (вул. Льва Толстого, 3)

 

У заході візьмуть участь:

  • Орен Мерфі, національний представник USAID/oti в Україні;

  • Оксана Романюк, виконавча директорка Інституту масової інформації;

  • Олена Голуб, медіа-експертка Інституту масової інформації;

  • Тетяна Костюченко, старша дослідниця, ГФК Юкрейн.

Акредитація на захід проводиться по електронній формі або за телефоном: 063-278-76-45.

 

Експерти Інституту масової інформації моніторили по дев’ять місцевих ЗМІ (два телеканали, три друкованих та чотири інтернет-видань) у восьми регіонах півдня і сходу України (Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Миколаїв, Херсон, Сєвєродонецьк, Маріуполь та Краматорськ), на предмет які теми піднімаються у медіа найбільше, як висвітлюється тема АТО, скільки є “джинси”, якими джерелам інформації найчастіше користуються журналісти.

GfK Ukraine досліджували, звідки саме мешканці сходу та півдня України дізнаються новини, які теми їх найбільше цікавлять, а якої інформації бракує у ЗМІ, хто винен у війні на Донбасі та якого зовнішньополітичного курсу має дотримуватись Україна тощо.

На презентації буде синхронний переклад.

Дослідження проводилось за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у січні-березні 2017 р.

Ще Новини