IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Суд Москви знову залишив Сущенка під арештом

Сьогодні, 13 липня, Московський міський суд Росії розглянув скаргу адвоката Марка Фейгіна на продовження арешту журналіста Романа Сущенка та залишив у силі рішення Лефортовського суду. Про це адвокат журналіста повідомив на своїй сторінці у Facebook, повідомляє “Детектор медіа”.

“Московський міський суд залишив у силі рішення Лефортовського районного суду про продовження терміну утримання під вартою Романа Сущенка на три місяці”, – написав він.

Як повідомляв ІМІ, 27 червня Лефортовський районний суд Москви (РФ) продовжив термін утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка до 30 вересня.

26 квітня Лефортовський суд Москви продовжив до 30 червня арешт українському журналісту Романові Сущенку, обвинуваченому в РФ у шпигунстві.

18 травня Московський міський суд відхилив скаргу адвоката Марка Фейгіна на рішення суду про продовження утримання під вартою до 30 червня його підзахисного Романа Сущенка.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки –полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Ще Новини