IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

Нацрада заборонила трансляцію російського каналу Multimania TV і дозволила три європейські канали

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила з переліку іноземних програм, які дозволені для ретрансляції в мережах провайдерів в Україні, російський телеканал з анульованою латвійською ліцензією Multimania TV і додала до переліку три європейські телеканали Sea TV, Fight Channel World HD і Tele 5. Такі зміни до переліку Нацрада внесла 20 квітня, повідомляє “Детектор медіа”.

Телеканал Multimania TV був раніше включений до переліку як такий, що має юрисдикцію Латвії. Але Нацрада в його ефірі зафіксувала розміщення комерційної реклами, а також з’ясувала, що канал уже не має латвійської ліцензії.

Латвійський регулятор повідомив Нацраді, що ліцензію компанії Voxell Baltic на телеканал Multimania TV було анульовано 1 листопада 2016 року. На сайті телеканалу Multimania TV є лише інформація про ліцензію Роскомнагляду. Тобто телеканал є російським, а розміщення комерційної реклами на іноземних каналах, які походять з Росії (країни, яка не ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення), заборонене українським законодавством. Тому Нацрада й вилучили Multimania TV з переліку телеканалів, дозволених для ретрансляції на території України.

Натомість Нацрада додала до переліку три нові іноземні телеканали:

– Sea TV: тематика – морська, мови – російська та англійська, авторизація – Латвія;

– Fight Channel World HD: тематика – спорт, мова – англійська, авторизація – Хорватія;

– Tele 5: мова – польська, авторизація – Італія.

Після внесених 20 квітня змін Перелік іноземних програм (так званий “список адаптованих каналів”) налічуватиме 161 іноземний телеканал, у тому числі чотири – російські (з юрисдикцією РФ).

Ще Новини