IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Мешканці Кривого Рогу зібрали 13 тис. грн на лікування пораненого оператора

Фото: Перший Криворізький

Мешканці Кривого Рогу (Дніпропетровська область) зібрали 13 тисяч гривень на лікування оператора порталу “Перший Криворізький” В’ячеслава Волка, якого поранили під час навчань військовослужбовців, повідомляє “Перший Криворізький”.

Гроші були перераховані на рахунок дружини В’ячеслава від криворіжців та мешканців інших міст, які долучилися до збору кришечок.

“Наступний збір кришечок ми направимо також для Слави”, – зазначила співорганізаторка акції Тетяна Куц.

Як повідомляв ІМІ, 6 липня у Кривому Розі оператор міського інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслав Волк отримав вогнепальне поранення у шию під час військових навчань.

Оперативне командування “Схід” Збройних сил України зазначило, що інструктор, який поранив оператора, є волонтером і не має відношення до ЗСУ.

Оператор отримав вогнепальне поранення внаслідок необережного поводження зі зброєю з боку інструктора, що проводив заняття, зазначили в Міноборони.

Поліція затримала підозрюваного у пораненні оператора інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслава Волка. За цим фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за статтею 128 Кримінального кодексу України (“Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження”) і за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу (“Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”).

7 липня Центрально-міський районний суд Кривого Рогу ухвалив рішення про утримання під вартою терміном 60 діб до 3 вересня підозрюваного в пораненні оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка. Також суд визначив йому заставу у розмірі 400 тис. грн.

10 липня В’ячеслава Волка перевезли у Дніпро до лікарні ім. Мечнікова.

11 липня головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова у Дніпрі Сергій Риженко заявив, що стан В’ячеслава Волка вкрай важкий.

В кінці липня журналісти Кривого Рогу ініціювали відкрите звернення до Міністерства оборони, де вимагали взяти “на повне забезпечення лікування та реабілітацію” В’ячеслава Волка, який зазнав важкого вогнепального поранення в ході військових навчань.

9 серпня дружина В’ячеслава Волка повідомила, на операцію і реабілітацію чоловіка потрібно 400 тисяч доларів США.

18 серпня військові лікарі запропонували перевезти В’ячеслава Волка у військовий госпіталь до Львова. Таке лікарі Міністерства оборони сказали після обстеження оператора у лікарні ім. Мечникова у Дніпрі.

Дружина пораненого під час військових навчань оператора сайту “Перший Криворізькиій” В’ячеслава Волка – Інна Волк – погодилась транспортувати чоловіка у військовий госпіталь у Львові.

28 серпня В’ячеслава Волка літаком транспортували з Дніпра до Львова, зараз лікують у Військово-медичному центрі Західного регіону.

31 серпня у Львові Волка успішно прооперували, видаливши всі осколки хребта з легень оператора.

4 вересня головний хірург головний Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Богдан повідомив, що В’ячеслав Волк дихає самостійно – його відключили від апарату штучної вентиляції легенів.

Фінансово можна допомогти Волку на картку – одержувач Вовк Інна Олександрівна (дружина Слави). Карта Приватбанку універсальна 4149 4393 9030 7571.

Ще Новини