IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Аласанія запевнив, що мовлення для нацменшин на Закарпатській філіі залишиться

Фото з Facebook Віталія Мещерякова

Голова правління НСТУ Зураб Аласанія заявив, що мовлення для нацменшин, яке ведеться вісьмома мовами на Закарпатській філії НСТУ, має залишитися. Про це він сказав на зустрічі делегації наглядової ради та правління публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” з колективом філії 10 серпня в Ужгороді, повідомляє Суспільне мовлення.

Він розповів про реформу суспільного і про плани на найближчі місяці.

Як пише видання, працівників філії найбільше цікавило питання, чи не зникнуть редакції мовлення для нацменшин, а також, що буде з радіо “Тиса FM”, із тематичними планами тощо.

Генеральний продюсер “Українського радіо” Дмитро Хоркін запевнив, що керівництво суспільного робить все можливе, щоб зберегти “Тису FM”.

Член наглядової ради НСТУ Євген Глібовицький порадив працівникам філії у своїй роботі керуватися місією НСТУ. А заступник голови наглядової ради Світлана Остапа нагадала, що всі документи НСТУ (Основні напрями діяльності на 2017 рік, концепція розвитку, з якою переміг Зураб Аласанія, протоколи засідань НР тощо) розміщені поки що на сайті “UA:Перший”. “Ми зараз розробляємо спільний парасольковий сайт для всього ПАТ НСТУ, на який перенесемо усі ці документи”, – сказала вона.

Делегація також зустрілася з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, з яким обговорила принципи діяльності Суспільного мовлення та Закарпатської філії НСТУ.

Раніше колектив молодіжної ужгородської радіостанції “Тиса FM” заявляв, що внаслідок уніфікації сіток мовлення всіх регіональних радіомовників їхнє радіо під загрозою закриття. Співробітники просили органи влади і медіаструктури вплинути на ситуацію, щоб зберегти наявні обсяги мовлення радіостанції “Тиса FM”.

4 травня 2017 року голова правління НСТУ Зураб Аласанія сказав, що сітка мовлення, в яку потрапила “Тиса FM”, буде переглянута.

Ще Новини