IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Знімальна група “112 Україна” потрапила під обстріл на трасі Артемівськ-Дебальцеве. Поранено журналіста і водія

Знімальна група телеканалу "112 Україна" потрапила під обстріл на Ростовській трасі біля селища Луганського, що розташоване між Артемівськом та Дебальцевим (Донецька область). Унаслідок обстрілу водій знімальної групи отримав сильне поранення в руку, журналіст Євген Куруленко отримав легке поранення, оператор Олег Кім не постраждав, повідомляється на сайті телеканалу.

Зараз водій, кореспондент та оператор "112 Україна" перебувають у клініці Артемівська. Життю знімальної групи каналу нічого не загрожує.

Подробиці події розповів в ефірі кореспондент телеканалу "112 Україна" Євген Куруленко.

"По дорозі, кілометри за три перед Луганським, ми побачили розбиту вантажівку, в яку потрапив снаряд. Ми зупинилися зняти її. Але як тільки ми вийшли з машини, навіть секунд 30 не минуло, як ми почули звук снаряда, що наближався, і буквально за мить у 20 метрах від нашої машини впав снаряд. Вгору піднялося 25-метрове полум'я… Я відразу побіг за трасу і впав на землю. Мені трохи травмувало руку в районі ліктя, але поранення нескладне", – розповів Куруленко.

Як зазначив журналіст, водій у цей час залишався у машини. “І під час того, як я лежав на землі, снаряди продовжували падати з різних сторін. І я побачив, що наш оператор Олег Кім підкрався до машини й сказав, щоб я теж швидко рухався туди. Я теж підповз. Водій у цей момент залазив в машину. Я побачив, що він травмований. У нього з руки, в районі зап'ястя, було дуже багато крові, і фактично перебита рука", – заначив Куруленко.

Колеги з агентства Reuters, яких зустріла знімальна група "112 Україна", допомогли дістатися їм до лікарні. Зі слів медиків, загрози життю водія немає.

Спецрепортаж, над яким працювала знімальна група, і подробиці даної події телеканал покаже 22 лютого, у підсумковій програмі "Тиждень" о 22:00.

Фото – 112.ua

Ще Новини