IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

18

1

7

Юрій Стець закликав якомога швидше розслідувати підпал офісу телеканалу у Конотопі

Коментар міністра Юрія Стеця щодо підпалу «Конотопської студії телебачення» опублікував сайт Міністерства інформаційної політики (МІП).

«Коли в суспільстві придушують мовників, здійснюючи напади та протиставляючи свободі слова фізичний тиск на медіа – принципи демократії порушуються. Це, в умовах сьогодення, шкода не тільки державі, а самим собі перш за все. Разом потрібно викорінювати недоброзичливців та сепаратистів, які зараз порушили наші кордони, а не знищувати медійні ресурси, які є необхідністю для поширення українського мовлення серед громадян. Я звертаюся до правоохоронних органів з проханням якомога швидше розкрити цей злочин та не дати можливості розвитку подібних випадків надалі», – заявив Юрій Стець.

«Від себе хочу зазначити, що винні обов'язково будуть знайдені та притягнуті до відповідальності згідно Закону!», – заявив Артем Семеніхін. Нагадаємо, міський голова Конотопа (Сумська область) Артем Семеніхін повідомив, що у ніч на 1 квітня внаслідок потрапляння пляшок із запалювальною сумішшю згорів офіс «Конотопської студії телебачення» (КСТ). Він  зауважив, що КСТ – єдиний в місті Конотоп телеканал, що є «незалежним та об'єктивно висвітлює те, що відбувається в місті, області та державі і своїм сигналом покриває третину Сумської та частину Чернігівської областей».

Артем Семеніхін.

Директорка «Конотопської студії телебачення» Тетяна Голобурда пов’язує підпал офіс редакції, який стався у ніч на 1 квітня, виключно з професійною журналістською діяльністю. Вона також повідомила, що в офісі спалені дві кімнати, зокрема, вщент згорів весь апаратний комплекс та меблі.

"Детектор медіа"

Ще Новини