IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

4

41

1

10

Влада Венесуели відключила іспаномовний телеканал DW

Венесуельське комісія з телекомунікацій (Conatel) вимкнула сигнал іспаномовного телеканалу німецької суспільно-правової медіакомпанії Deutsche Welle (DW) у кабельній мережі. Про припинення подання сигналу 14 квітня повідомила шеф-редакторка DW Інес Поль (Ines Pohl) у Twitter, інформує DW.

Вона також запевнила, що глядачі телеканалу можуть отримувати найважливішу інформацію про події у Венесуелі на каналі DW на відеоплатформі YouTube та на сторінках медіакомпанії в соцмережах.

Генеральний директор DW Петер Лімбурґ закликав венесуельську владу “відновити сигнал” іспаномовного телеканалу DW. “Звісно, ми й надалі робитимемо все, щоб інформувати наших глядачів у Венесуелі”, – запевнив Лімбурґ.

Причини вимкнення сигналу поки невідомі.

Як нагадує видання, останніми місяцями Венесуела переживає гостру політичну, економічну й гуманітарну кризу. 22 січня в країні почалися масові акції протесту, невдовзі після того, як Ніколас Мадуро заступив на посаду глави держави на другий термін. Наступного дня голова Національної асамблеї Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов’язків президента країни.

США, Канада, Австралія, Німеччина, Іспанія, Франція та Великобританії, а також чимало країн Латинської Америки й Організація американських держав – загалом понад 50 країн – визнали Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели, а контрольовану опозицією Національну асамблею – єдиним легітимним законодавчим органом країни. Однак фактично політику ще не вдалося перейняти владу в країні.

Натомість уряд Ніколаса Мадуро підтримують Росія, Китай, Іран, Туреччина, КНДР, Куба, Сирія та декілька інших країн.

Ще Новини