IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

18

1

7

Військові затримали оператора безпілотника біля військової частини в Бахмуті

Фото – voxukraine.org

Увечері 7 листопада поблизу однієї з військових частин у місті Бахмут Донецької області військові помітили проліт безпілотного літального апарату. Затриману особу передали СБУ. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

“Мобільна група військової частини негайно вибула у ймовірний район запуску БПЛА. В ході пошукових заходів вдалося затримати особу на автомобілі, яка керувала безпілотником. У автомобілі виявлено два дрони та ноутбук, пристрої керування БПЛА”, – йдеться в повідомленні.

Підозрюваного, автомобіль та технічні засоби передано співробітникам Служби безпеки України зі складу Операції об’єднаних сил.

У Міноборони наголошують, що будь-які БПЛА над військовими частинами та розташуваннями військових підрозділів, а також над базами, складами та арсеналами або на підльоті до них “будуть збиватися без попереджень, а причетні до таких інцидентів особи затримуватимуться та притягатимуться до відповідальності згідно з законодавством України”.

Як повідомляв ІМІ, 26 вересня 2018 року біля військової частини в районі села Павлівка на Вінниччині військові виявили представників одного з загальнонаціональних телеканалів, які запускали безпілотний літальний апарат (БПЛА). З ними було проведено роз’яснювальну роботу і попереджено про заборону запуску БПЛА та ведення фото-  і відеозйомки військових об’єктів.

Ще Новини