IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

Ведучі BBC провели ефір оголеними

Фото – bbc.com

Двоє ведучих BBC Кет Гарборн та Дженні Ейлс оголилися перед радіоефіром, щоб перевірити, як це вплине на дискусію про зовнішній вигляд для їхньої радіопередачі Sheffield, повідомляє ВВС.

Проект на радіо має 10 випусків, і один з них був присвячений тілу та ідентичності. “Це дуже незвично і дискомфортно, але так ми всі рівні”, – жартували Дженні Ейлс і Кет Гарборн в ефірі.

Дженні розповіла, що ідея роздягнутися виникла у Кет. “Коли Кет це придумала, я змусила її це зробити. Я подумала, що це геніально і сміливо – бути голими”, – розповіла Дженні.

У свою чергу, Кет зізналася, що тема програми для неї була дуже особистою. “Нам обом по 30. Жінки витрачають дуже багато часу для зміни свого тіла: щоб схуднути чи краще засмагнути, мати хвилясте чи пряме волосся”, – зазначила вона. – Коли я дивлюся на фотографії себе молодшої, то думаю: “Вау, я мала блискучий вигляд. Але тоді я думала, що товста чи негарна”.

Ведучі зізналися, що завдяки такому ефіру почули багато історій про дівчат, які морально дуже страждали через своє тіло. Найчастіше лунали теми, пов’язані з дієтами та невпевненістю щодо зовнішнього вигляду.

Ведучі зізналися, що отримали дуже позитивний досвід і такі ж відгуки від співрозмовниць.

“Після п’яти хвилин розмови ти забуваєш, що гола”, – розповіла Дженні. Кет додала, що це була трансформація через досвід. Їй було важко роздягнутися, але тепер вона почувається сильнішою і щасливішою.

“Це таке гаяння часу – постійно думати, чи твоє тіло в порядку”, – підсумувала Кет.

Ще Новини