IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

“UA:Перший” переходить на цифрове мовлення

Фото – UA:Перший

Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) переоформила ліцензію на мовлення телеканалу “UA:Перший” з виключенням із неї аналогового мовлення в більшості регіонів. Таке рішення ухвалила Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 10 січня за запитом НСТУ, повідомляється на сайті мовника.

Переоформлення ліцензії “UA:Перший” з виключенням аналогового мовлення стосується усіх регіонів України, окрім зони проведення ООС (Донецька й Луганська області); Херсонської області, яка межує з окупованим Кримом; а також Харківської, Чернігівської та Сумської областей, адже передавачі в цих регіонах забезпечують можливість перегляду “UA:Перший” на прикордонній із РФ території.

“Тепер переоформлення ліцензії телеканалу “UA:Перший” дозволить звільнити займаний радіочастотний ресурс країни для його подальшого більш ефективного використання з урахуванням сучасних технологій. Це рішення також суттєво оптимізує витрати телерадіокомпанії, оскільки саме мовлення в “аналозі” є дуже дорогим, до того ж, оператори телекомунікаційних послуг збільшили вартість таких трансляцій”, – йдеться у повідомленні НСТУ.

Програми програми телеканалу доступні в ефірному цифровому форматі DVB-T2, на супутнику та в кабельних телемережах в усіх містах України, а також в інтернеті.

Ще Новини