IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

У США батьки відібрали у дівчинки всі гаджети для виходу в соцмережі, але вона увійшла у Twitter через холодильник

15-річна Дороті з американського штату Кентуккі почала публікувати твіти на своєму акаунті за допомогою розумного холодильника та інших пристроїв після того, як батьки відібрали у неї телефон. Про це повідомляє Громадське з посиланням на The Guardian.

Дівчинку покарали через те, що під час приготування їжі вона відволіклася на телефон і переглядала відео на YouTube, внаслідок чого загорілася плита, на якій варився рис. Батьки забрали у неї смартфон на два тижні і сказали бути уважнішою.

Перший твіт після конфіскації Дороті відправила з ігрової консолі “Nintendo”. До публікації автоматично додався хештег #ACNL: він належить до гри Animal Crossing: New Leaf.

Після цього мама дівчинки побачила твіт і написала в акаунті Дороті, що видалить обліковий запис. Однак вона не знала, як це зробити, тому твітер досі функціонує, розповіла пізніше сама Дороті.

Потім дівчинка зайшла в гру Minecraft з іншої ігрової консолі – Wii U – і написала там повідомлення зі словами подяки своїм підписникам за підтримку, зробила скриншот і надіслала у твітер.

Наступного дня, коли її мама пішла на роботу, Дороті намагалася знайти свій телефон і знову опублікувала твіт за допомогою Wii U.

Потім дівчинці вдалося повернути приставку Nintendo, але через кілька днів батьки знову забрали у неї всю техніку. Тоді Дороті зробила твіт за допомогою розумного холодильника LG.

Після всього цього історія Дороті стала вірусною. У твітері запустили хештег #FreeDorothy із закликом повернути їй смартфон і доступ в Інтернет. Його підтримав офіційний акаунт соцмережі Twitter і компанія LG.

Деякі користувачі не вірять дівчинці і вважають, що вона просто привертає до себе увагу, щоб набрати підписників.

В інтерв’ю New York Magazine Дороті сказала, що хотіла б, щоб це виявилося жартом. Вона і досі покарана.

 

Ще Новини