IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

У Росії затримали журналіста телеканалу “2+2” і понад добу тримають у ізоляторі

У Воронежі 18 липня співробітники російського імміграційного контролю Федеральної міграційної служби затримали журналіста програми "Спецкор" телеканалу “2+2” Євгена Агаркова. Журналіста тримають у міграційному ізоляторі, повідомляє ТСН.

За інформацією ТСН, українця затримали в готелі, в якому він проживав. Агаркова звинуватили в незаконній журналістській діяльності.

У цей же день відбулося засідання адміністративного суду, згідно його рішення, Агаркова оштрафували на 2000 руб. і відправили в міграційний ізолятор в селі Єлизаветівка, розташованому за 160 км від Воронежа.

У зв'язку із затриманням журналіста, український консул в РФ звертався до МЗС Росії з проханням під особисту відповідальність відпустити Агаркова, щоб у цей день він повернувся додому, але у МЗС Росії відмовили.

Затриманий росіянами журналіст Євген Агарков у Воронежі висвітлював справу українського офіцера Надії Савченко, яку утримують у місцевому СІЗО, повідомляє ТСН.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до російського омбудсмена щодо звільнення Євгена Агаркова, повідомила кореспондент «1+1» в Росії Маргарита Ситник у випуску ТСН 19 липня, пише “Телекритика”.

Адвокат української льотчиці Надії Савченко, яку тримають під вартою в Росії, Марк Фейгін в сюжеті сказав, що затримання Євгена і тримання його у міграційному ізоляторі є порушенням його прав. Він запевнив, що робитиме все можливе, щоб захистити кореспондента.

Ще Новини