IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

18

1

7

У Рівному напали на знімальну групу ТСН

У Рівному під час зйомок сюжету про закупівлю оргтехніки за завищеною ціною невідомий напав на знімальну групу ТСН.

За словами кореспондентки Анни Махно, сюжет знімався на території Бабинської об'єднаної територіальної громади. Чиновники закупили ноутбуки, які значно перевищували ринкову вартість. Зокрема, один ноутбук був придбаний за 200 тисяч гривень. Загалом придбалось 20 ноутбуків та інша оргтехніка.

Як заявив сільський голова, кошти потрібно було терміново витратити, адже вони нібито мали бути повернуті до державного бюджету України з настанням 2017 року. Втім, з'ясувалось, що тендер на закупівлю можна було провести і після 1 січня нового року.

Після цього знімальна група ТСН відправилась до підприємця, який і продав техніку громаді. Чоловік, який представився поліції Миколою, категорично відмовився коментувати процес продажу. Він штовхав журналістку і оператора. Після того як камера була увімкнена, чоловік продовжував свої агресивні дії.
Як зазначила Анна Махно, на місце була викликана група поліції. Однак поліцейські також не змогли встановити особу нападника. Він зазначив, що проживає у квартирі, яка не є офісом, хоча в приміщенні було багато техніки. Згодом прибула слідчо-оперативна група, яка доставила агресивного чоловіка до відділу поліції, де він мав дати свідчення. Наразі відомо, що відкрито кримінальне провадження.

ТСН

Фото – скріншот з відео ТСН

Ще Новини