IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

29

89

2

31

У Путіна не готові офіційно реагувати на лист матері Сенцова про помилування

Фото – pnp.ru

В Адміністрації президента Росії отримали листа від матері українського політв’язня Олега Сенцова про його помилування, але не готові говорити про офіційну реакцію на цей лист. Про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, повідомляє Громадське з посиланням на ТАСС.

“Я знаю, що цей лист надходив до відповідного підрозділу Адміністрації президента. Але поки я не готовий вам сказати про яку-небудь реакцію”, – сказав Пєсков.

Він заявив журналістам, що для процедури помилування законодавством РФ передбачена “низка дій”.

“Більше я вам поки сказати не можу”, – заявив прес-секретар президента Росії.

8 серпня повідомлялося, що клопотання матері Сенцова про його звільнення передали в комісію з питань помилування Ямало-Ненецького округу.

Як повідомляв ІМІ, 8 серпня сестра Сенцова Наталя Каплан повідомила, що стан Олега погіршується. У листі до сестри Сенцов написав, що “кінець близький”.

7 серпня адвокат Олега Сенцова Дмитро Дінзе повідомив, що стан засудженого в Росії українського режисера погіршується, але він відмовляється від госпіталізації.

2 липня Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова отрималавід російського омбудсмена Тетяни Москалькової лист, у якому та розповідає про свій візит 28 червня до Олега Сенцова та його стан здоров’я.

14 травня засуджений у Росії український режисер, кримчанин Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити 64 українських політв’язнів. Сенцов має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв’язнів.

Росія так і не пустила українського омбудсмена Людмилу Денісову, яка перебувала в РФ, до українських політв’язнів.

Ще Новини