IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

У Полтаві журналісту Vpoltave.info майданівці розбили фотокамеру

Сьогодні під час виконання своїх професійних обов’язків на журналіста інтернет-видання  Vpoltave.info Анатолія Мележика накинувся один із євромайданівців та зламав фотокамеру, повідомляється на сайті видання.

Як розповів Мележик, він спілкувався із лідерами полтавського Майдану та пересічними полтавцями. Потім він почав спілкуватися з жінкою, яка не підтримує настрої мітингувальників. Саме в цей час один з майданівців підбіг до журналіста, сказавши, що жінка – провокатор і за Партію регіонів.

“Прийшовши на євромайдан, я вирішив поспілкуватися із мешканцями нашого міста, які прийшли зранку на площу перед ОДА у Полтаві. Спочатку я взяв інтерв’ю в активістів – Олександра Коби, Романа Чабановського, Петра Ворони, а потім пішов у маси.

У мене зав’язався діалог із мешканкою Полтави, яка сказала, що не підтримує радикальні дії та настрої мітингувальників. Саме у цей час до мене підбіг один із майданівців, який сказав: “Навіщо ти її знімаєш, адже вона – провокатор, вона за Партію регіонів”.

Внаслідок конфлікту та агресивної поведінки з боку мітингувальників, журналісту із другої спроби розтрощили фототехніку, повністю зламавши об’єктив.

Ще Новини