IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

У Харкові тітушки напали на колону євромайданівців. Фотокору 1+1 розбили камеру

25 січня у Харкові молодики в спортивних костюмах напали на колону євромайданівців. Унаслідок інциденту одному журналісту розбили голову, фотографу “1+1” знищили камеру, повідомляє сайт 057.ua.

Як пише видання, сьогодні о 16:00 активісти харківського євромайдану розпочали ходу з національними прапорами України від пам'ятника Воїну-визволителю на проспекті Леніна до пам'ятника Шевченку. Протягом всієї акції мітингувальників супроводжувала група з близько 100 тітушок.

“Вже на проспекті Правди, біля університету Каразіна агресивні молоді люди в спортивних костюмах напали на колону. У євромайданівців полетіли сніжки, шматки льоду і петарди. Одному журналісту розбили голову, фотографу “1+1” знищили камеру”, – написало видання.

Міліція оперативно відреагувала на провокацію та припинила масове побоїще.

Як вдалося з‘ясувати ІМІ, фотограф 1+1, якому знищили камеру, виявився Сергій Алексєєв. ІМІ він повідомив, що на нього напав молодик у спортивному одязі. Він вдарив по камері і розбив її. Сам Алексєєв не постраждав.

“Він розбив мені фотоапарат. І в момент удару роздався крик: “Бийте камери!”, цілеспрямовано. Я фізично не постраждав”, – розповів Алексєєв.

За словами Алексєєва, голову розбили фотографу-фрілансеру Антону Авіжасу, але він був не при виконанні професійних обов'язків.

Фото – Ліга

Ще Новини