IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

2

18

1

7

У Донецьку протестувальники побили журналістів “Першого ділового” і “УРА-Інформ.Донбас”

2 березня у Донецьку на мітингу проти нової української влади протестувальники побили журналістів телеканалу "Перший діловий" і сайту "УРА-Інформ.Донбас”, повідомляє “Інтерфакс- Україна”.

Як розповіла головний редактор сайту “УРА-Інформ.Донбас” Ганна Хрипункова, близько 300 чоловік, присутніх на площі ім. Леніна під російськими прапорами, жваво обговорювали політичні події. Але, коли на площі з'явилися журналісти, їх назвали провокаторами і звинуватили в неправдивому висвітленні того, що відбувається.

“Першим вдарили журналіста “УРА-Інформ.Донбас” Олександра Перемота. У нього намагалися відібрати фотоапарат і вимагали видалити фотографії, які були ним зроблені сьогодні, 2 березня. Після того, як його відвели в сторону організатори мітингу, які намагалися захистити нашого кореспондента, сталася сутичка протестуючих з журналістами з "Першого ділового" ??Павлом Степаненко та Сергієм Вольським. Міліція намагалася розборонити протестуючих, однак результатів її діяльності не було видно. Побиття припинилося лише тоді, коли самі мітингувальники та організатори мітингу відвели журналістів у бік подалі від натовпу", – повідомила Хрипункова.

За її словами, присутні на мітингу міліціонери проігнорували прохання журналістів взяти заяви про напад. Журналісти написали заяви у міськвідділі міліції про побиття і перешкоджання журналістській діяльності.

Відео – "Ура-Інформ.Донбас"

Ще Новини