IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

У Дніпропетровську тітушка розбив камеру оператору 11 каналу

26 січня у Дніпропетровську під час масових заворушень під облдержадміністрацією тітушка розбив камеру оператору 11 телеканалу Сергію Гончару. Про це в коментарі ІМІ повідомив керівник групи програми “Новини” 11 каналу Павло Федосов.

За його словами, камеру оператору розбили в той момент, коли він знімав тітушек, які знаходилися у дворі ОДА. Сам Гончар не постраждав.

“Нам було пошкоджену камеру, оператору Сергію Гончару. Сам він не постраждав, бо вони били палицею з-під паркану прямо в камеру. У нас все зафіксовано. Документи передано до Кіровського райвідділу внутрішніх справ”, – розповів Федосов.

“Справа у тому, що у дворі обладміністрації, він обнесений парканом, там стояли тітушки, погрожували і так далі. Він (Сергій Гончар – ред.) підійшов, щоб зняти це, там якраз не було ніяких дій активних. Він підійшов, піднявся на паркан такий великий десь два метри, щоб зняти і тут палкою, він побачив, що знизу сидів цей тітушка з жовтою стрічкою на руці – палкою чи держаком від лопати вдарив просто в камеру”, – зазначив Федосов.

За його словами, камера частково вийшла з ладу, але її потрібно ремонтувати.

Ще Новини