IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

Тітушки в присутності міліціонерів розбили фотоапарат кримському журналісту

У Семінарському сквері м. Сімферополь було скоєно напад на журналіста сайту «Центр журналістських розслідувань» Сергія Мокрушина. Розбито фотоапарат, сам журналіст не постраждав, повідомляє сайт.

Біля 12-ї години дня, після почату кількох мітингів у різних місцях Сімферополя, Мокрушин побачив у Семінарському сквері організовану групу без політичної символіки. Там же знаходилося кілька співробітників міліції у формі. Враховуючи, що в цей день альтернативних мітингів була висока вірогідність провокацій з боку тітушок, журналіст вирішив зняти групу. До нього негайно підійшли кілька агресивно налаштованих осіб, вимагаючи стерти запис, а один із них сильним ударом вибив із рук фотоапарат.  

Присутні на місці події четверо співробітників міліції відмовилися вияснити особу і затримати нападників, на котрих прямо вказав потерпілий. Також міліціонери відмовилися представитися. Відеозапис на розбитому фотоапараті збереглася, на ній чітко видно обличчя нападника.

На місці події Сергій Мокрушин написав заяву в міліцію, котра була зареєстрована в Центральному райвідділку Сімферополя.

Ще Новини