IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

4

41

1

10

Телеканал “1+1” подасть на Порошенка до суду – Ткаченко

Генеральний директор групи “1+1 медіа”, що належить Ігорю Коломойському, Олександр Ткаченко заявив про наміри подати позов до суду проти Президента України Петра Порошенка через його звинувачення на адресу телеканалу та після того, як він “увірвався в ефір приватної компанії, користуючись статусом глави держави”. Про це Олександр Ткаченко повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає “Детектор медіа“.

“Після того як ви ганебно увірвалися до нас сьогодні на ефір, приватної компанії, без запрошення, користуючись статусом глави держави, і не збиралися йти, навіть незважаючи на ввічливі натяки ведучої зайняти крісло в студії, і знову багато говорили –  і все мимо реальних фактів, mais-excusez moi s’il vous plait, не інакше як на позов до суду від нас ви заробили. Чекайте –  в понеділок. У тому числі і за минулі звинувачення на адресу “1+1”, –  заявив він.

Гендиректор “1+1” розповів, що кандидатів у Президенти не запрошували на програму “Право на владу”.

“Ефір “Права на владу” сьогодні. Все як звичайно: запрошені гості, не кандидати, експерти з різних сторін. І раптом за пару хвилин до ефіру з’являється представник АП – [Володимир] Горковенко біля воріт студії. Починає світську бесіду з адміністратором. І тут без мигалок і охорони у двір держстудії Довженка під’їжджають дві машини і виходить сам –  Президент. Причому не зовсім зрозуміло, в якому він тут статусі – кандидата або Президента”, – зазначив він.

За його словами, Петра Порошенка пропустили в студію, бо “статус Президента ніхто не відміняв”. Водночас він додав, що Порошенка запрошували в ефір “Права на владу” під час виборчої кампанії.

Ще Новини