ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд відмовив обвинуваченому в пораненні оператора Волка у зменшенні грошової застави

16.04.2019, 10:31
Ігор Петренко, фото – 1kr.ua

15 квітня Саксаганський районний суд Кривого Рогу (Дніпропетровська область) відмовив інструктору Ігорю Петренку, обвинуваченому в пораненні на військових навчаннях оператора В’ячеслава Волка, у задоволенні клопотання щодо зменшення на 70 тис. грн суми грошової застави, під яку був випущений обвинувачений, повідомляє Радіо Свобода.

На засіданні райсуду 15 квітня заслухали дружину В’ячеслава Волка Інну Волк, що визнана потерпілою у справі, яка розповіла про процес лікування та реабілітації її чоловіка. За оприлюдненими даними, місяць його реабілітації коштує родині близько 65 тисяч гривень.

Захист обвинуваченого інструктора Ігоря Петренка заявив суду клопотання, у якому просив зменшити суму грошової застави, під яку був випущений обвинувачений, на 70 тисяч гривень – з наміром передати ці кошти на реабілітацію потерпілого журналіста.

Як зазначив виданню адвокат потерпілого В’ячеслава Волка Максим Гореліков, він заперечував проти задоволення цього клопотання.

“Я заперечував проти задоволення цього клопотання. По-перше, раніше обвинувачений Ігор Петренко заявляв, що ці гроші (грошова застава – ред.) не його, а сторонніх осіб, яких ми досі не знаємо. Отже, процесуально це питання мало вирішуватися за присутності заставодателів. По-друге, застава – це не сума, яка компенсується, а це сума, яка переходить у дохід держави у випадку порушення своїх зобов’язань обвинуваченим. Ми вважаємо це клопотання цинізмом. Чому мова йде про 70 тисяч гривень? Усього на лікування та реабілітацію Славіка вже було витрачено більш ніж 500 тисяч гривень”, – сказав Максим Гореліков.

Суд відмовив обвинуваченому в задоволенні цього клопотання. На наступному засіданні, яке відбудеться 22 травня, суд планує допитувати свідків у справі.

Як повідомляв ІМІ, 6 липня 2017 року в Кривому Розі оператор міського інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслав Волк дістав вогнепальне поранення в шию під час військових навчань.

9 листопада 2017 року в Кривому Розі розпочався судовий розгляд щодо інструктора зі стрільби Ігоря Петренка, який під час військових навчань тяжко поранив оператора “Першого Криворізького В’ячеслава Волка. Прокуратура вважає, що підсудний стріляв навмисно в оператора. Інструктору суд визначив заставу у розмірі 400 тис. грн.

У серпні 2018 року Апеляційний суд Кривого Рогу поновив закриту прокуратурою справу щодо журналіста В’ячеслава Волка за фактом службового недбальства військових. Таким чином суд задовольнив скаргу адвоката родини журналіста.

23 листопада 2018 року Саксаганський райсуд Кривого Рогу (Дніпропетровська область) відмовив у взятті під варту інструктора Ігоря Петренка, обвинуваченого в пораненні на військових навчаннях журналіста В’ячеслава Волка.

Суд у справі щодо пораненого на військових навчаннях у Кривому Розі телеоператора В’ячеслава Волка тривав понад рік. У вересні 2018 року засідання суду відтермінували через стан здоров’я обвинуваченого інструктора. Тоді стало відомо, що він потрапив у ДТП, був травмований і перебував у лікарні.

25 січня 2019 року Саксаганський райсуд Кривого Рогу почав із самого початку розгляд справи криворізького телеоператора В’ячеслава Волка, пораненого на військових навчаннях.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!